Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 2/4: Motor ve Arka Tekerler Kısmı)


Tesla Cybertruck Arabasından İnşa etmeye Çalışan youtube kanalındaki videoları size 4 part şeklinde sunacağız. 2. Partimizi inceleyelim. Bu kısımda motor emek verme prensibini anlamışlar oluşturmuşlar aynı halde teker kısımlarını oluşturmuşlar.
Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 2/4: Motor ve Arka Tekerler Kısmı)

Ayrıca paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve aslen sürülebilir olacaktır.

Eğer becerileriniz varsa, kendinize bir Cybertruck Arabası inşa edebilirsiniz. Hacksmith YouTube kanalındaki adamlar yarı boyutta olsalar bile yapıyorlar.

Ölçek dışında Hacksmith Cybertruck şimdiye kadar orijinaline mümkün olduğunca sadık. Ayrıca paslanmaz çelikten yapılma ve açıkça elektrikli. Başka bir deyişle, itme için bir motoru ve pilleri vardır.

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı Part 2/4(VİDEO)

Metal ustaları olan Hacksmith'ten çocuklar, Elon Musk'un kamyonet sunumunda bildirdiği önlemleri aldı ve SolidWorks'ün sayeinde bir model yapmış oldu . Gördüğümüz kadarıyla, 17 paslanmaz çelik parça ile vücudu hazırlamayı başardılar.

Video, tüm bu büyüleyici mühendislik parçasının yanı sıra süspansiyon, arka ve ön akslar, motor, diferansiyel ve direksiyon sistemini hazırlama çabasını gösteriyor.

Yarı boyutlu Cybertruck'un üretimi muhtemelen birçok bölüm alacak ve yukarıdaki video en az dört taneden ancak birincisi.

Bu videonun sonucunda, bir sonraki videonun tanıtımını yapacağız. Mini Cybertruck aslına bakarsanız çalışıyor ve şaşırtıcı bir yapılandırma gösteriyor. Dürüst olmak gerekirse, aldığımız tek sürpriz bu değil. Son sahne , stresli cilt yapısının orijinali yapmayı vaat etmiş olduğu kadar dayanıklı olmasını istiyor . Ama bu bir sonraki bölümün cevaplaması için.

Bölümleri

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 1/4: Motor ve Arka Tekerler Kısmı)

TIKLA

Şuan Burdasın !

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 2/4: motor kısmı)

TIKLA

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 3/4: bitmek üzere)

TIKLA

Tesla Cybertruck Araba İnşa'sı (Part 4/4: final)

TIKLA

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz