PUBG Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynanır ? Detaylı anlatım !


PUBG Mobile Resmi Emülatörü İle PUBG Mobile’ı Bilgisayarınızda telefona göre daha kullanışlı oynama olanağına haiz oluyorsunuz.
PUBG Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynanır ? Detaylı anlatım !

Ayrıca Linsans almak gerekmiyor. PUBG Mobile Ücretsiz İndirip Kurabilirsiniz. Tabi Bilgisayarınızda bu oyunu oynamak için cihazınız bir miktar oyunun sistem ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olmalıdır.

Tencent, PUBG Mobile’ı PC’de Ücretsiz Oynamak için Resmi Emülatörünü Yayınladı!

Sadece PUBG oynaycaksınız diye bir kaide yok. Emilatör yardımıyla bilgisayarınız artık bir android işletim sistemi gibi bir çok android uygulamayı çalıştırmakta.

Bu tür oyunlar, yüksek test becerisi ve refleks gerektirir. Fakat 5-6 inçlik dokunmatik ekranlarda bahsettiğimiz kontrolü sağlamamız pek de olası değil. Bu oyunlar için Fare Kalvye ikilisi eğer olmazsa olmaz.

Fare ve klavye kullanan oyuncular, dokunmatik ekran kontrollerini kullanarak oynamaya çalışan oyunculara karşı büyük bir test ve hız avantajına haiz bu durum oynayanlar arasında haksızlığa neden oluyor.

Yani PubG Mobile’ı bilgisayarınız üzerinde oynayarak oyuna 1-0 galip başlayabilirsin. PubG Mobil’in kaliteli grafikleri, huzurlu oynama şekli sunmakta.

Mobil oyunculara haksızlık yapmak istemeyen Tencent, Tencent Gaming Buddy ile PUBG Mobile’a giriş icra eden oyuncuların yalnızca emülatör kullanan oyuncularla eşleşmesini sağlıyor.

Tencent Gaming Buddy , düşük kaliteli bilgisayarlarda bile oynanabilir. PUBG’nin düzgüsel PC sürümü, gerekli donanıma sahip olmayan bilgisayarlarda oynatıldığında en iyileştirme sorunlarıyla karşı karşıyadır. Oldukça üst düzey, güçlü bir oyun bilgisayarınız varsa, oyun deneyiminiz ancak daha iyi olur.

Yani kısacası Tencent Gaming Buddy Emulatör ile Oyun bilgisayarınız olmasına gerek yok orta halli bir bilgisayarda da bu oyunu rahatça oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile Emulator iyi mi indirilir ve kurulur

  • 1. Aşama: 

Tencent Gaming Buddy’yi aşağıda verilen bağlantıdan indirin. Kurulum Sihirbazı ancak 6Mb. İndirdikten sonrasında sadece PC’nize PUBG Mobile emülatörünü yükleyin.

  • 2. Aşama:

PUBG Emulator’ü başlattıktan sonra. Bazı verilerin başlatılması ve indirilmesi birkaç dakika alacaktır. Ve sonrasında yükleyici kısa sürede lüzumlu dosyaları indirmeye başlayacaktır. Bu adım birkaç dakika sürecektir. Benim durumumda, bu PUBG emülatörünün oyunun son olarak sürümünü indirmesi ve yüklemesi yaklaşık 5-10 dakika sürdü.

  • 3. Aşama:

Oyun yüklendikten sonra, oynatma seçeneğine tıklayın. Bu kadar. Şimdi misafir olarak giriş yapabilir veya feysbuk kimliğinizle giriş yapabilirsiniz. Ve onu kullanarak PC’nizde PUBG mobil oynamaya başlayın. Oyunu sadece klavyenizden ve farenizden kontrol edebilirsiniz.

PUBG Emulator için sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi – Windows 7/8 / 8.1 / 10
  • Sistem Mimarisi – 64 Bit
  • RAM – 4 GB ve üstü.

PUBG Mobile Emulator İNDİR

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz