Mike Tyson 4 Yaşındaki Kızını Nasıl Kaybetti?


Mike Tyson 4 Yaşındaki Kızını Nasıl Kaybettiğini tam olarak açıkladı ve üzüldüğünü belirtti
Mike Tyson 4 Yaşındaki Kızını Nasıl Kaybetti?

Mike Tyson, hayattan daha büyük kariyerinde birkaç karanlık güne tanık oldu. Kusursuz başarı ve şöhretin ardından hayatının en kirli taraflarını da gördü. Ancak, hiçbir şey Brownsville yerlisinin savaşçı zihniyetini kıramadı. Hayatının tüm karanlık evrelerinin üstesinden gelen Tyson, bugün bile dimdik ayakta ve hala dünyanın en ünlü kişiliklerinden biri.

Ancak, 'Demir' Mike'ı özünden koparan böyle bir deneyim var gibi görünüyor. 2009 yılında, 4 yaşındaki kızı Exodus'un talihsiz ve zamansız ölümü, ağır siklet efsanesini tamamen paramparça etti. Tyson her zaman bunun hakkında konuşmaktan çekinmiştir. Birkaç kez yapmasına rağmen eski şampiyon duygularını kontrol edemedi.

Raporlara göre Tyson'ın kızı evlerinde öldü. 4 yaşındaki çocuk evdeki koşu bandına karmaşık bir şekilde düştü. Yardım almadan ağır yaralandı. Exodus'un hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alınmasına rağmen genç kız savaşı kaybetti.

Çavuş. Andy Hill tüm durumu medyaya herkese açık bir şekilde açıkladı. "Bir şekilde bu koşu bandında oynuyordu ve konsolun altından sarkan bir kablo var; bir tür döngüdür. Ya kaydı ya da kafasını döngüye soktu, ama bu bir ilmik gibi davrandı ve belli ki kendini bundan kurtaramadı.

Olay herkesi şok etti. Ancak Tyson bu noktadan sonra daha da güçlendi. Yine de kolay bir şey değildi. Yaşanan trajedi sonrası depresyona giren Mike Tyson, sahnede adeta hayatının kontrolünü kaybediyordu.

Mike Tyson, kızının ölümünden sonra

Tyson, trajik olaydan sonra uyuşturucu kullanmaya başladı. 'Gezegendeki En Kötü Adam' bunu alenen kabul etmişti ve ayrıca onu uyuşturucu kullanımına neyin ittiğini de açıklamıştı. Mike Tyson'ın hayatını mahvedebilecek korkunç bir olaydı. Bir medya etkileşimi sırasında Tyson, gerçekleri ortaya çıkarırken duygusallaştı. Birkaç şeyi açıkladıktan sonra, Tyson duyguları üzerindeki kontrolünü kaybetmiş gibi göründüğü için alçakgönüllülükle muhabirden gitmesini istedi.

"Demir" Mike, "Bir hafta boyunca biraz kokain yaptım. Uçmak zorundaydım, seçmek zorundaydım, kafayı yemek zorundaydım… Gitmen gerek, anlıyor musun?”

Bugün Mike Tyson, dünyanın en popüler (Hotboxin') podcast'lerinden birine ev sahipliği yapıyor. Ayrıca kendi kenevir çiftliğine sahiptir ve potansiyel sergi eşleşmelerinde aktiftir.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz