Metin2 Büyülü Sura Statüleri | Rehber


Metin2, Sihirli Silah Sura Durum ve Beceri rehberi karakterin tüm gizli özelliklerini sizlere anlatıp, açıklayacağız.
Metin2 Büyülü Sura Statüleri | Rehber

Bu yazımızda para kazanmanın en kolay yolu olan Metin2'deki Sihirli Silah Sura karakterinin durumunu detaylandıracağız. Aşağıdakileri uyguladığınızda Metin2 dünyasının en işlevsel karakteri olan Sura'yı daha aktif kullanacaksınız. Peki sihir zamanı neden bu kadar önemli, önce onu açıklayalım. Büyülü sure, tıpkı bedensel savaşçının sahip olduğu hava kılıcı gibi, str sağlama yeteneğine sahiptir. Saldırı değerine ek olarak, vurduğunuz hasarın bir yüzdesini sağlığınıza ekleyen HP Absorbe sahiptir. Başka bir deyişle, bu, karakterinizin ayağa kalkmasını ve daha fazla canavar öldürmesini sağlar ve potları boşa harcamaz.

Büyülü silah Sura, Sihirli Keskinliğin yanı sıra Savunma, Blok ve Yansıma sağlayan yeteneklerle dolu bir tanka dönüşür. Bu nedenle az hasar alır, iyi hasar verir ve ücretsiz olarak farm yapmanızı sağlar. PVP Sunucusu veya Türk Sunucusu fark etmez, Magical Sharpness Perfect yapmanızı ve para için para dememenizi tavsiye ederim. Tüm becerileri aşağıda detaylı olarak açıkladık, kullanım açısından detaylı inceleyebilirsiniz.

Sihirli Silah Sura Becerileri nelerdir?, Nasıl verilmelidir?

  • Sihirli silah becerileri aşağıdaki gibidir; Becerileri puanlarken uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederim.
  • Sihirli Hassasiyet: Saldırı ve HP Emilimini Artırır. Güç açısından, Büyü silahı kalenin en önemli yeteneğidir. 17 yaşında beceriye hakim olmanızı ve beceri kitabını hemen okumaya başlamanızı tavsiye ederim. (İstatistiklerde HP arttıkça, yeteneğin saldırı gücü artar.)
  • Magic Armor: Savunmayı ve alınan hasarı yansıtır. Korku daha çok tercih edilirken, Sihirli Zırh becerisi de hafife alınmamalıdır. Bu yetenek HP ile ölçeklenir. 2. veya 3. ustalaşabilirsiniz.
  • Dread: Magic Armor yeteneği ile savaşır, genellikle Dread daha aktif istatistikler sağlar. Canavarlara karşı görünmez olmanızı sağlar, düşmanın ıskalanmasını artırır ve vurulduğunda etkinleşirken daralma yerine 1v1'i kullanır. Ama işlevsel. ustalaşmanı öneririm.
  • Ejderha Dönüşü: Daralırken ve yuvalardan kaçamadıklarında hayat kurtarır. Sıçrama, saldırının ve rakibin kaçmasını önler, bu nedenle çevrenizi temizlemenize olanak tanır, kaçmak için alan yaratmak için mükemmeldir.
  • Parmak Vuruşu: İleri saldırı, delici bir yeteneğe sahip olduğu için rakibin savunmasını yok sayar. Sözleşme yaparken işlevsizdir.
  • Spell Break: Kasılma sırasında işe yaramazken, boğulma geldiğinde rakiplerinizi çıldırtmak faydalıdır. Yeteneklerini ve özelliklerini silerek rakiplerinizi çıldırtabilir, tekrar tekrar bir hava kılıcı veya güçlü bir vücut yakmalarına neden olabilirsiniz.
  • Beceri puanlama sırası şu şekildedir: Sihirli Keskinlik – Büyülü Zırh – Korku – Başparmak Darbesi – Büyü Bozma – Ejderha Dönüşü.

Enchanted Weapon Sura STATUS nasıl verilmelidir?

Metin2 Rehberi en ideal durumların şu şekilde olduğunu belirlemiştir. Bir uyarı olarak, bu durumları PVP Sunucusu veya Türkiye Sunucusu fark etmeksizin kullanabilirsiniz.

Türkiye(TR) Sunucu Sihirli Silah Yüz İstatistikleri:

Türkçe serverda level atlamak biraz zor olduğu için eşit dağılım ön plandadır. Alt seviyelerde can puanlarımız düşük olmasın ve INT'den SP alarak yeteneklerimiz değer kazansın diye 24-25 levele gelene kadar 3 VIT ve 1 INT olarak ayırıyoruz. 25 levelden sonra 35'e kadar tam INT veriyoruz ki hasar problemimiz ortadan kalksın. HP bonus eşyaları ile donatacaksanız, kendinize 2VIT 1STR 1INT olarak başlayabilirsiniz. INT90'ı bir karakterin savunması olarak yapıyoruz, çünkü 35. seviyeden sonra zırhlı atla daha da fazla oturacak. Ardından VIT ve STR'yi orantılı olarak ilerletiyoruz.

Metin2 Enchanted Sura States TR için VIT <> INT > DEX > STR olarak listelenmelidir. Metin2 Enchanted Sura Stats TR için karakterinizdeki itemlere göre INT ve HP'yi dengeli bir biçimde arttırmalısınız. Elinizdeki paraya veya iteme nazaran hareket etmelisiniz, elinizde iyi bir item yoksa ilk etapta Metin2 Enchanted Sura Status TR için sadece INT verilirse karakteri almakta zorlanacaksınız.

ısaca, dağıtım dışı sıralamanın üstünde: INT 90 – VTR ve STR Equal 90- En Son DEX 90

PVP Sunucusu Sihirli Silah Yüz İstatistikleri:

Pvp sunucularında level atlamak kolay olduğu ve level 60-70'e kadar durum puanlarımız olmadığı için önce VIT 90 yapıyoruz. Daha sonra INT 90, STR 90 ve kalanını DEX olarak dağıtıyoruz. Bu noktada STR çok önemli, STR yerine DEX 90'ı deneyenler oldu ama herkes STR lehinde puan verdi.

Kısacası bu bizim Sihirli Silah Suresi Durum ve Beceri Rehberimiz, herhangi bir sorunuz varsa yorum bölümünden bize bildirin. Hem WS hem de para üreticisi Sura'nın oyun becerilerine sahip birinin elinde harikalar yaratacağını unutmayın. PVP veya TR fark etmez, para adamı olmak isteyen herkesin sihirli bir silahı olan bir yan karakteri vardır.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz