Medyum Ali Gürses ve kuantum


Metafiziksel dünyalar, her zaman için insan hayatının tam ortasında olan, kimi zaman unutulsa da genelde insanların ilgi duyduğu alanlar olarak biliniyor. İnsanoğlunun bilinmeze olan tutkusu nedeniyle pek çok kişi tarafından ilgiyle araştırılan bu alemlerde farklı ilimler ve bilgiler kullanılarak çalışmalar yapılabiliyor.
Medyum Ali Gürses ve kuantum

Türkiye’de de Medyum Ali Gürses gibi isimler tarafından başarılı şekilde araştırılan, çeşitli uygulamalarla insanların isteklerine yanıt verilen metafizik alemleri çok fazla sır içeriyor. Tüm dünyada popüler olan bu alemler, özellikle son dönemde kuantum ve benzeri araştırma alanları ile daha fazla tanınmaya başladı.

Metafizik Alemleri Aynı Kaynaktan Besleniyor

Metafiziksel alemler söz konusu olduğu zaman, bu alemlerin her zaman için aynı enerjisel kaynaktan beslendiği biliniyor. Medyum Ali Hoca gibi bu alanda uzmanlaşan ve Havas gibi ilimler başta olmak üzere çok çeşitli ilimlerle bu alemleri inceleyen medyumlar, gözle görülemeyen bu dünya hakkında çok ciddi bilgilere ulaşabiliyor.

Neredeyse insanlık tarihi ile yaşıt olan bu tarz çalışmalarda, her zaman için aynı kaynağın kullanılıyor olması kimi zaman avantajlı sonuçlar ortaya çıkarıyor. Medyum Ali Gürses gibi bu alanda eğitim almış olan kişiler, aynı temel üzerinden ilerleyerek bilgilerini geliştirebiliyor, böylece metafizik dünyalarını daha iyi tanımamıza yardımcı oluyor.

Geleneksel İlimler Kuantum ile Bağlantılı

Kuantum gibi daha modern zamanlara ait tanımlarda da her zaman için geleneksel ilimlerin bilgisinden yararlanılıyor. Özellikle Havas ve Ledün gibi ilimlerin temel alındığı çalışmalarda, kuantum dünyasına dair pek çok nokta aydınlatılabiliyor.

Türkiye’de Havas alanında önde gelen isimlerden olan Medyum Ali Hoca, bu konuda farklı çalışmalar yürüterek insanların talep ettikleri işlemlerde başarılı sonuçlar alabiliyor. Çok karmaşık konularda bile kullanılabilen Havas ilminde, Türkiye’nin adeta bir merkez olarak kabul edildiği biliniyor.

 

Geleneksel ilimlerdeki bilgiye ek olarak oldukça yüksek tecrübe isteyen manevi çalışmalar kimi zaman vefk kimi zaman ise yıldızname gibi uygulamalarla da gerçekleştirilebiliyor. Bu çalışmalarda kullanılan tüm ilimlerin gizli tutuluyor olması, el verme gibi yöntemler ile aktarılması sıradan insanların erişimini imkansız kılıyor.

Maneviyat Pek Çok Çalışmayı İçerebilir

Medyum Ali Hoca da dahil olmak üzere bu alanda çalışma yapan, önde gelen medyum hocaların tamamı metafizik alemlerinin ve kuantum dünyasının sonsuz olduğu konusunda hemfikir. Bu alemlerin sonsuzluğunun bir neticesi olarak da çok farklı çalışmalar yapılabildiği görülebiliyor.

Sadece Türkiye’den değil, dünyanın her yerinden talep gören Medyum Ali Gürses gibi hocalar yeri geldiğinde kuantum gibi yenilikçi araştırma alanlarının bilgisine başvuruyor, yeri geldiğinde ise Havas ve Ledün gibi kadim dönemlerden bu yana üzerine çalışmalar yapılan yöntemlerden yararlanıyor. Tecrübeli medyum hocalar, insanların yararına olan vefk ve yıldızname işlemleri başta olmak üzere, gerekli olan her türlü uygulama için farklı ilim alanlarının gücünden ve bilgisinden faydalanıyor.

Özellikle sosyal medyada büyük bir takipçi ve beğenen kitlesine sahip olan Medyum Ali Gürses'e telefon (0 535 590 62 75) veya e-posta (medyumalibey@gmail.com) yoluyla ulaşılabiliyor.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz