last empire war z kurucusu kimdir


last empire war z kurucusu kimdir, geliştiricisi, yayın tarihi ve daha birçok bilgi burada içeriri,

Last Empire - War Z: Strategy , IM30 Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi strateji oyunudur. Oyun Ağustos 2015'te piyasaya sürülmüştü. Oyuncular bir üs komutanı rolünü üstleniyor ve zombi kıyametinde hayatta kalmak için bir üs kurmaları gerekiyor. 

Oyun, parkour YouTube grubu Ampisound tarafından üretilen bir "Zombie Chase Parkour" videosu aracılığıyla tanıtıldı.

last empire war z kurucusu kimdir ve detayları

Geliştirici(ler): IM30 Oyun Stüdyosu
Platform(lar):  iOS , Android
Yayın Tarihi: 2015 Ağustos
Tür(ler): Strateji, Çok Oyunculu, Çevrimiçi Oyun
Mod(lar): Çok oyunculu 

Last Empire – War Z Hakkında:

Last Empire–War Z, oyuncuların imparatorluklarını inşa etmek ve büyütmek için zombilerle ve diğer hayatta kalanlarla savaştığı, zombi temalı Oynaması Ücretsiz bir mobil strateji oyunudur. Dünyamızı zombilerden geri almak için küresel bir savaşta 1 milyondan fazla Günlük Aktif Kullanıcıya katılın. Bir İttifak kurun ve zombileri öldürmek, üssünüzü geliştirmek ve oyun içi etkinliklerde rekabet etmek için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla ve müttefiklerinizle takım kurun. Sunucular arası devasa savaşlarda savaşın ve birliklerinizi desteklemek ve şehrinizi büyütmek için kaynakları toplayın. Eşsiz Subaylar, güçlü Ekipmanlar ve çeşitli Teknoloji ve Beceri ağaçları ile toplumu istediğiniz gibi yeniden inşa edin. Şehrinizin yaşamı veya ölümü sizin elinizde. Birlikte, hayatta kalırız!

İm 30 Hakkında:

İm30, Facebook, Elex ve Zynga gibi teknoloji devlerinde etki yaratan uzmanlar ve lider yetenekler tarafından kuruldu. Mart 2015'te kurulan şirket, bir yıldan kısa bir sürede 20 kişilik küçük bir başlangıçtan 190 oyun yaratıcısından oluşan eksiksiz bir oyun stüdyosuna dönüştü. IM30, ilgi çekici ve eğlenceli mobil strateji oyunlarıyla yayıncılık ve oyun endüstrisinde yenilikler yapar ve insanları uzun vadeli hedeflere ulaşmak için birlikte çalışmaya bağlar.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz