Kredi Notu Sıfır “0” Olup Acil Para İhtiyacı Olanlara Müjde O Bankalardan Geldi! 30 Bin, İle 50 Bin TL Arası Kredi İmkanı! İnternetten Hemen Başvuru Yapın!


Artık Kredi notu düşük veya “0” olması durumunda kredi alamama durumu oluşmuyor. Kredi notu “0” olan vatandaşa acil nakit ihtiyacı için kredi desteği sağlanıyor. Kredi puanı düşük olan vatandaşlar endişe etmeden 30 bin -40 bin hatta 50.000 TL'ye kadar kredi fırsatından yararlanabiliyor. İşte detaylar… Kaynak: Kredi Notu Sıfır “0” Olup Acil Para İhtiyacı Olanlara Müjde O Bankalardan Geldi! 30 Bin, İle 50 Bin TL Arası Kredi İmkanı! İnternetten Hemen Başvuru Yapın!
Kredi Notu Sıfır “0” Olup Acil Para İhtiyacı Olanlara Müjde O Bankalardan Geldi! 30 Bin, İle 50 Bin TL Arası Kredi İmkanı! İnternetten Hemen Başvuru Yapın!

Artık Kredi notu düşük veya “0” olması durumunda kredi alamama durumu oluşmuyor. Kredi notu “0” olan vatandaşa acil nakit ihtiyacı için kredi desteği sağlanıyor. Kredi notu sıfır olanlara ve acil nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlara bankalar tarafından kredi kampanyaları oluşturuluyor. Kredi puanı düşük olan vatandaşlar endişe etmeden 30 bin -40 bin hatta 50.000 TL'ye kadar kredi fırsatından yararlanabiliyor. İşte detaylar…

Ziraat Bankası başta olmak üzere vatandaşa pandemi döneminde destek sağlayan pek çok banka kredi paketleri ile vatandaşın zor durumda kalmasını engelledi. Farklı politika izleyen bankalarda bulunmuyor değil. Kredi puanı düşük olan vatandaşlara gerekli şartları sağlamaları halinde istedikleri kadar kredi imkanı oluşturuluyor. Ziraat Bankası kredi notu düşük vatandaşlara 50.000 TL'ye kadar kredi desteği veriyor. Bunun için tek şartı ise 6 aylık sigortalı olmanız olacaktır. Ziraat şubeleri ayrıca kefil talebinde bulunmasına rağmen bu talep bazı şubelerde yer almaktadır. İşte Ziraat Bankası'nın 50.000 TL'ye kadar kredi kampanyası ile ilgili son dakika haberleri…

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar kredi notu düşük olduğu için kredi kullanılmıyor bankanın kredi onay vermesi için belirli bir kredi notunun oluşması gerekmektedir. Ancak kamu bankalarından özel müşterilerine kredi notu sıfır olmasına rağmen 40.000 veya 50.000 TL'ye kadar nakit kredi ihtiyacı veriyor. Özel bankalarda kredi notu sıfır olmasına rağmen kredi imkanı sağlayabiliyor. Kredi notu bankalara olan ilişkinizin analizi olarak bilinmektedir ve bu kredilerin ödemeleri, gelir gider durumunuz, şimdiye kadar ki yapmış olduğunuz kredi başvuruları, kredi kullanma yoğunluğumuz gibi pek çok etken kredi notunuzun oluşmasını sağlamaktadır.

Kredi Notu Düşük Olan Vatandaşlara Sağlanan Krediler

Kredi kullanmak isteyen müşterilerden ilk talepte bulunulan konu kredi notu oluyor. Kredi notunun belirli bir seviyenin üzerinde olmaması kredi kullanmakta zorluk yaşamanıza neden oluyor. Bazı ek şartlar ile kredi notu düşük veya kötü olan müşterilere ihtiyaç kredisi imkanı oluyor. Ancak bu durumda vatandaşlardan bazı ek talepler isteniyor. İşte o bankalar ve kredi kampanyaları…

Kredi Notu Düşük Olan Vatandaşlara Kredi Desteği Veren Bankalar

Garanti BBVA 40 bin TL'ye kadar kredi desteği veren Garanti Bankası 3 aylık sigortalı olmak koşuluyla vatandaşlara kredi desteği vermektedir.

Vakıfbank daha önce Vakıfbank müşterisi olmayan maaşını bankaya taşıyan müşterilerine diledikleri kadar kredi kullanabilme imkanı sağlıyor.

QNB Finansbank kredi notu düşük olan müşterilerine 10.000 TL'ye kadar 60 ay vade seçeneği ile kredi desteği veriyor.

Ziraat Bankası Kredi Olanağı Sağlayabilmek İçin Gerekli Şartlar?

Banka bazı taleplerde bulunuyor. Kredi notu sıfır olması halinde 50 bin TL'ye kadar destek verebilen banka en az 6 aylık sigortanız bulunması halinde bu destekten yararlanabilmenizi sağlıyor. Ziraat Bankası'ndan kredi çekmek isteyen vatandaşlardan bazı şubelerde kefil talebinde de bulunulmaktadır.

Garanti Bankası'ndan Kredi Almak İçin Gerekli Şartlar?

Garanti BBVA en az 3 aylık sigortası olan vatandaşa kredi desteği sağlıyor. İhtiyacınıza göre 40 bin TL'ye kadar kredi imkanı veriliyor. Kimlik bilgileriniz de en yakın şubeye başvuru oluşturmanız halinde krediniz onaylanıyor ve uygun faiz oranlarıyla kredi desteği sağlanıyor. Kredi notu “0” olan vatandaşlara istemeleri halinde kredi kartı çıkarılıyor ve kredi kartı limiti de 1000 TL ile başlıyor.

QNB Finansbank Kredi Kullanmak İçin Gerekli Şartlar?

Kredi notunu sıfırsa 3 aylık sigortanız olması halinde en yakın şubeye gidip kefil ile birlikte başvuru oluşturabilirsiniz. Kredi limiti 10 bin TL olarak belirleniyor. 60 ay vade imkanı sağlanıyor. Ayrıca kredi kartı talebiniz bulunuyorsa düşük limitli bir kredi kartı alabilmeniz de mümkün. Banka kredi notunuz sıfır olarak görünüyorsa ve kredi çekiyorsanız kısa süre içerisinde ödemelerinizi düzenli yaptığınız takdirde istediğiniz bankadan rahatlıkla kredi kullanılabilir ve yüksek limitli kart çıkarabilirsiniz.

Kredi Notu Nasıl Belirlenir?

Kredi notu bankalarla olan ilişkiniz anlamına geliyor. Kredi kartlarını daha önce kullanmış olduğunuz kredi ödemeleri, gelir ve gider durumu, şimdiye kadar yapmış olduğunuz kredi başvuruları ve kredi kullanma aralıklarınız gibi pek çok etken kredi karnenizin oluşmasını sağlıyor. 1 ile 1900 arasında puan aralığı olan kredi notunda çok riskli, en az riskli, orta riskli ve çok iyi sınıflandırılması yapılıyor. Kredi notu 900’ün altında olan müşteriler çok riskli gruba giriyor ve bu vatandaşlara kimse kredi kullandırmak istemiyor. Kredi almak için en ideal puan 1200 ve üstü olarak değerlendiriliyor. 1500'ün üzerindeki vatandaşlara ise diledikleri kadar kredi sağlanıyor.

Kredi notu sıfır olan vatandaşlar ise bugüne kadar bankalardan hiçbir işlem yapmamış ve kredi çekme ya da kredi kartı kullanma gibi aktivitelere bulunmayan vatandaşları simgelemektedir.

Herkesin Kredi Notu Var Mıdır?

Kredi kartı kullanan veya daha önce bankadan kredi çeken veya kefilliği bulunan herkesin kredi sicili oluşmuştur ve kredi notu da bulunmaktadır.

Kredi Notunun Sıfır Olması Ne Anlama Geliyor?

Kredi notunun sıfır olması bankalarla bugüne dek hiçbir ilişkinizin olmaması anlamına gelmektedir. Hiçbir kredi çekmemişsiniz, kredi kartı kullanmamışsınız demektir. Nasıl kredi alabilirim diye düşünüyorsanız bu tür vatandaşlar için bazı zorluklar oluşabilir. Ancak bununla birlikte bu vatandaşların kısa sürede kredi çekebilmesi de mümkün olacaktır.

Bankalar gelir ve düzenli ödeme yapmanız halinde kısa sürede limitlerinizi yükseltecektir ve kredi kullanmadan önce düzenli ödeme yapabileceğiniz bir limitte kredi kartı edinmeniz de önemli olacaktır.

Kredi Çekmek İçin Kredi Notunun Ne Kadar Olması Gerekiyor?

Bankalardan kredi kullanmak isteyen vatandaşlar da aranan özelliklerinin arasında kredi notu ortalaması yer alıyor. En düşük kredi notu sıfır seviyesinden başlıyor ve mali performansa bağlı olarak yükseliyor. En yüksek kredi notu ortalaması 1850 puana kadar yükselmektedir. Kredi çekmek isteyenler belirli kredi not ortalamasına sahip olmaları halinde kredi kullanabiliyorlar. Kredi türüne göre bu not değişiyor ve yüksek riskli kredi notu ortalaması olan vatandaşlar bankalardan kredi çekmekte zorluk yaşıyorlar.

Kredi Notu 1400'ün Üstünde İse Rahatlıkla Kredi Alabilirsiniz!

Bankalarda bozulan ekonomik göstergeler sebebiyle bazı durumlarda zor kredi alınmaktadır. Ancak kredi başvuru formu oluşturduktan sonra kredi notunuz 1400 puan ve üzerinde ise rahatlıkla krediniz onaylanacaktır. 1200 ile 1300 puan arasında olan kişilerin Kredi red kararı ile karşı karşıya kalmaması için ipotekli kredi başvurusu yapması gerekmektedir. Kredi notu 1100 puan ve altında olan vatandaşlar ise teminatlı banka kredisi kullanabilirler. Bunun dışında ne yazık ki bu vatandaşların da kredi alma ihtimali düşük görülür.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz