Etkilenen TYSON FURY Olacak


Deontay Wilder ile 24 Temmuz'da ringe girmesi planlanan ancak koronavirüs nedeniyle rakibiyle üçüncü maçı ekim ayına ertelenen Tyson Fury'nin dezavantajlı olacağı belirtildi.
Etkilenen TYSON FURY Olacak

Bilindiği gibi Deontay Wilder ve Tyson Fury arasında üçlemenin 24 Temmuz'da gerçekleşmesi planlanıyordu. Ancak Fury'nin ve kamp ekibinde bulunan kişilerin koronavirüse yakalanmasının ardından üçleme için ertelenme haberi gelmişti.

Fury'nin promotörü Frank Warren, bu gelişmenin ardından düşüncelerini paylaştı.

Mecburi ertelemenenin en çok Fury'i etkileceğini düşünen 69 yaşındaki boks yöneticisi, "Maalesef, kampta pozitif vakalar arttı. Ekim ayında dövüş gerçekleşecek. Üçlemenin ertelenmesi üzücü ama olan oldu.

Yapabileceğimiz bir şey yok. Tyson Fury için sinir bozucu bir durum çünkü ringe çıktığında yaklaşık 20 ay sonra ilk kez bir maça çıkmış olacak. Bu çok ama çok uzun bir süre." ifadelerini kullandı.

Etkilenen TYSON FURY Olacak

Öte yandan Dillian Whyte, WBC kemeri için Deontay Wilder'a seslenirken maç teklifinde bulunmuştu.

"Kariyerime başladığımdan beri her zaman çözüm olmaya çalıştım. Herhangi birisiyle dövüşürüm."

Eski boksör Carl Froch, Tyson Fury için zor zamanların kendisini beklediğni ifade ederken, "Bu erteleme kararı Wilder'dan ziyade Fury için çok daha endişe verici bir durum olduğunu düşünüyorum." dedi.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz