Dolgit Krem Nedir? Nasıl ve Ne İçin kullanılır? Ne İşe Yarar? ve Fiyatı Nedir?


Dolgit Krem Nedir? Ne için kullanılır? Bu ne yapar? ve Fiyat nedir? Dolgit krem hem ağrı kesici hem de iltihap önleyicidir.
Dolgit Krem Nedir? Nasıl ve Ne İçin kullanılır? Ne İşe Yarar? ve Fiyatı Nedir?

Son Günlerde Popüler Olan Ve Arama Motorlarında Üst Sıralarda Yer Alan Dolgit Krem, Genellikle Uzman Doktorlar Tarafından Kas Ve Eklem Ağrıları İçin Yazılan Tıbbi Bir İlaçtır. Bu Kadar Merak Edilen Dolgit Krem ​​hakkında Bilinmeyenleri Sizler İçin Derledik.

Solgit Sadece Eczanelerde Satılan Dolgit Krem, Trigliseritler, Gliserol Monostearat, Sodyum Tuzu, Lavanta Esansiyel Yağı, Neroli Esansiyel Yağı, Alüminyum Stearat Ve Deiyonize Su İçeren Bir Kremdir.

Kemik Ağrılarından Şikayet Edenler Ve Özellikle Romatizma İçin İdeal Bir İlaçtır. Günlük Hayatta Spor Veya Ani Hareketler Sonucunda Kas Gerginliği Oluşabilir. Bundan Sonra Ağrılı Süreçte Dolgu Kremi Kullanabilirsiniz.

Omurga Veya Eklemlerdeki Zorlanmalardan Kaynaklanan Kireçlenme Gibi Rahatsızlıkları Da Bu Kremle Tedavi Edebilirsiniz. Kullanmadan Önce Mutlaka Bir Uzmana Danışmanız Gerektiğini Unutmamalısınız.

Dolgit Kremin Faydaları Nelerdir?

  1. - Vücudunuzun Herhangi Bir Yerinde Burkulma Varsa Ve Sonrasında Ağrınız Oluyorsa Dolgit Krem ​​ile Ağrınızı Dindirebilirsiniz.
  2. - Özellikle Yetişkinlerde Görülen Tendon İltihabına Karşı Etkili Bir Kremdir. Uzman Doktorunuza Danışarak Düzenli Olarak Kullanırsanız Bu Rahatsızlığı Büyük Ölçüde Giderebilirsiniz.
  3. - Düşme Ve Çarpma Sonucu Kol Ve Bacaklarda Oluşan İç Yırtıklar İçin Dolgit Krem ​​kullanabilirsiniz.
  4. - Dolgit Kreminin Daha Önce Duyulmamış Bir Diğer Faydası Da Migren Ataklarında Kullanılmasıdır.
  5. - Boyun Ve Bel Fıtığı Gibi Hastalıkların Neden Olduğu Ağrılar İçin Neden Bu Kremi Kullanabilirsiniz?
  6. - İlerleyen Yaşa Ve Fazla Kiloya Bağlı Olarak Oluşabilecek Menisküs İltihaplarının Tedavisinde'de Dolgit Kremini Kullanabilirsiniz.

Dolgit Krem Nasıl Kullanılır?

Dolgit Kremini Uzman Doktorunuza Danışmadan Uygulamamalısınız. Bunun Dışında Doktorunuz Tavsiye Ediyorsa Mutlaka Reçetenizi Kontrol Etmeli Ve Önerildiği Şekilde Uygulamalısınız.

Bunun Dışında Bir Şey Yapacaksanız, Günde Üç Veya Dört Kez Parmak Uçlarınıza Biraz Krem ​​alın Ve Ağrıyan Bölgeye Nazikçe Uygulayın.

Uyguladığınız Kremi 2-3 Hafta Düzenli Olarak Masaj Yaparak Kullanmanız Yeterli Olacaktır.

Dolgit Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Dolgit Kremin Bazı Nadir Yan Etkileri Vardır. Bunlar; Deri Döküntüleri, Uygulanan Bölgede Karıncalanma, Astım Hastalarında Nefes Almada Zorluk, Işığa Duyarlılık Sıralanabilir.

Gebe(Hamile) Olanlar Dolgit Kremi Kullanabilir Mi? Süte Geçer Mi?

Eczanelerden Satın Alabileceğiniz Dolgit Krem ​​özellikle Hamilelerde Risk Oluşturabilecek Durumlarda Doktorunuza Danışmadan Kullanılmamalıdır.

Dolgit Kremin İçindeki Etken Maddelere Alerjisi Olan Kişiler Bu Kremi Kullanmamalıdır.

Aynı zamanda gebeliğin ilk aylarında bebeği olumsuz etkileyen herhangi bir belirtiye rastlanmamıştır. Ancak emziren anneler uzman doktorlarına danışmalıdır.

Dolgit Kremin Etken Maddesi Nedir? ve Nasıl Kullanılır?

Kremi kimler kullanmalı Dolgit Krem Nedir? araştırma yapıyor. Dolgit krem, 50 g'lık bir alüminyum tüp içinde bir kremdir. Ağrı kesici ve iltihap önleyici özelliklere sahiptir. Bu kremin ana maddesi ibuprofendir. Ağrıyan bölge, eklem, sırt veya morluk için kullanılır. Ortalama 10 cm uzunluğunda kalın bir tabaka halinde bölgeye uygulanmalıdır. Daha sonra elinizle hafifçe ovmalısınız.

Dolgit Krem Ne Yapar? Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Dolgit Krem Ne Yapar? Eklemlere yakın yumuşak dokuların neden olduğu ağrı, burkulma, iltihaplanma, ezilme, gerilme ve romatizma gibi durumlarda Dolgit krem ​​ne zaman kullanılır gibi çeşitli sorular sorulur. Kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarına da iyi gelir.

Dolgit Krem Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Ağrılı bölgeyi hızlı bir şekilde iyileştirir. Aynı zamanda rahatlatıcı özelliğini kısa sürede hissedebilirsiniz. Bölgenin iyileşmesi için doktorlar tarafından 2 hasta kullanılması önerilir. Ancak 2-3 hafta boyunca günde 3 defa uygulanmalıdır.

Dolgit Krem Yaş Sınırı Nedir(kaç)?

Dolgit Krem ​​14 Yaşından Küçük Çocukların Kullanımına Uygun Değildir, Yaşlılarda kullanım için herhangi bir kısıtlama yoktur.

Dolgit Kremi Kimler Kullanamaz?

Dolgit krem, ibuprofen kullanım sırasında emildiği için böbrek hastalığı olan kişiler için uygun değildir.

Dolgit Krem Hangi Marka?

Dolgit krem Almanya'ya aittir. Almanya'da üretim başına patent hakkı lisans alana ödendiği için Türkiye'de üretilmektedir.

Peki Dolgit Krem Ne Kadar?

Tüm Eczanelerde Satılan Dolgit Merhem Reçetesiz Satın Alınabilir.

Kremin 2021 Yılı Fiyatı ise 16,23 Tl.

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz