Desi Esp v8.1 APK - Pubg Mobile Esp


Desi Esp sayesinde PUBG mobil oyununda diğer oyuncuların konumlarını rahatlıkla görebilirsiniz. Oyuna başladığınızda çevrenizdeki insanların nerede olduğunu size gösterir. Anten rengine göre botları ve gerçek insanları ayırt eder. Bu sayede PUBG mobil oynarken çevrenizdeki insanların bot veya gerçek insanlar olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

Pubg mobil Esp  apk arıyorsanız bu konuda oldukça işlevli ve başarılı bir uygulamadır. Kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte ban riski diğer PUBG mobil hile uygulamalarına göre oldukça düşüktür. Fakat bu tür uygulamaların tamamen güvenli olup ban riski olmadığını söylemek mümkün değildir.

Pubg Mobile Esp APK Nasıl Kullanılır?

Desi Esp kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra karşınızda bir ekran gelecektir. O ekranda yer alan bölüme kodu girmeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan kırmızı buton ile kolay bir şekilde hızlıca reklamı geçerek kodu alabilirsiniz. Kodu aldıktan sonra ekranda yer alan bölüme girin. Daha sonda global versiyon veya Kore versiyon hangisini oynuyorsanız seçin. Ardından başlat butonuna tıkladığınızda ile aktif olacaktır. Bu işlemleri yaparken ilk olarak PUBG mobil uygulamasını açıp yapınız.

Özellikleri Nelerdir?

  1. Çevredeki gerçek insanları görme
  2. Çevredeki botları görme
  3. Aten
  4. İskelet görünüm
  5. AirDrop görme

Durum: aktif 

Boyut: 4 MB

İndirme Bağlantısı 

http://bc.vc/6p7OOtC

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz