Demiri Bile Kesebilen Iron Man Eldiveni Yaptı (Efsane Video)


Birçok süper kahraman silahını gerçeğe dönüştüren the Hacksmith isminde bir YouTube kanalı, Iron Man’in plazma eldiveni için kolları sıvadı. Ekip, gerçek teknolojiyle oldukca başarıya ulaşmış bir Iron Man eldiveni yaptı.
Demiri Bile Kesebilen Iron Man Eldiveni Yaptı (Efsane Video)

Beyaz perdede meşhur oyuncu Robert Downey Jr. tarafından canlandırılan Iron Man, Marvel Sinematik Evreni’nin en popüler kahramanlarından bir tanesi ve doğal olarak popüler kültüre etkisi de bir fazlaca fazla. Birçok noktada kendisini gösteren bu popülerliği, cosplay’lere de yansıyor sadece bugün sizlere aktaracağımız haberde cosplay’den bir adım daha ötesini göstereceğiz.

Makineler yapma mevzusunda uzmanlaşmış the Hacksmith isminde YouTube kanalı, repertuarında protosaber (bir tür ışın kılıcı), Batarang ve daha birçok süper kahraman silahı barındırıyor. Ancak ekip, işleri bir adım daha öteye götürerek bir Iron Man kostümü veya daha şu demek oluyor ki eldiveni yapıyor.

Iron Man Eldiveni(Video)

Ekip, Iron Man’in filmlerde, oyunlarda ve çizgi romanlarda sık sık kullandığını gördüğümüz plazma eldivenini teknolojiyle birlikte gerçeğe döküyor. Eldiveni kullanabilmek için elektrikli bir sırt çantası gerekse de ekibin ortaya koyduğu sonucun çok etkileyici bulunduğunu söyleyebiliriz.

Tabii filmlerde gördüğümüzden biraz uzak olsa da Tony Stark’ın da bu konudaki ilk girişiminin gerçekten etkileyici olmaktan biraz uzakta bulunduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla the Hacksmith kadrosunun elinden çıkan eldivenin ileri teknolojiyle oldukça başarılı bir uyarlama bulunduğunu belirtmekte yarar var.

TAKİP ET   Google News Abone OlBir Yorum Yaz