Apark Tatil Konseptine İlgi Her Geçen Gün Artıyor


Son Yılların En Sıcak Yazlarından Birini Geçiren Ülkemizde Hem Serinlemek Hem De Eğlenceli Bir Gün Geçirmek İsteyen Tatilciler Plajlara Ve Havuzlara Akın Ediyor. Pandemi Süreciyle Birlikte Birçok Önlem Geliştiren İşletmeler İse Ya Sınırlı Sayıda Misafir Kabul Ediyor Yada Kapasitelerini Genişletmeye Çalışıyor. Aquaparklar İse Geniş Havuzları Ve Genellikle Yüksek Kapasite Potansiyelleriyle Bu Konuda Ön Plana Çıkıyor. Son Dönemde Yerli Ve Yabancı Turistlerin De Geçmiş Yıllara Göre Aquaparklara Çok Daha Fazla İlgi Gösterdiği Gözlemleniyor. 
Apark Tatil Konseptine İlgi Her Geçen Gün Artıyor

Gümüldür Aquapark Yalı Castle

izmir Özdere’nin Mavi Bayraklı Sahilinde Plaj Kenarına Kurulmuş Olan Gümüldür Aquapark Yalı Castle Hem Farklı Temalarda Dizayn Edilmiş Havuzları Ve Su Kaydırakları Hem De Deniz Kenarına Kurulmuş Olmasıyla Öne Çıkıyor. Turistlerin Günübirlik Ve Yatılı Olarak Kullanabildikleri Tesis Özel Covid-19 Eğitimi Almış Çok Sayıda Personeliyle Birlikte Ziyaretçilerine Güven Veriyor. 

Tesisin Özellikleri

antik Devirlerden Kalmış Eski Bir Kale Şeklinde İnşa Edilmiş Bir Binanın Arkasındaki Geniş Bir Arazide 18 Farklı Konseptte Su Kaydırağı Ve Farklı Tematik Havuzlar Var. Hem Su Kaydırakları Hem De Havuzlar Çocuklara Ve Yetişkinlere Göre Farklı Boyutlarda Ve Hızlarda Tasarlanmış. Su Kaydıraklarının Girişinde De Personeller Ve Can Kurtaranlar Ziyaretçilere Yardımcı Oluyorlar. Gün İçinde Farklı Animasyonlar, Danslar Ve Eğlenceler Düzenleniyor. Ayrıca Tesiste Açık Büfe Var Ve Tamamen Ücretsiz. Ziyaretçiler Buradan İstedikleri Kadar Yiyecek Ve İçecek Alabiliyorlar. Fastfood Tarzındaki Öğle Yemekleri Dışında Atıştırmalıklar Ve Alkolsüz İçecekler Bulunuyor.

Aile Uygulaması

tesiste Alkol Tüketimi Tamamen Yasak. Özellikle Temmuz 2021’de Aile Uygulaması Konseptine Geçen Gümüldür Aquapark Yalı Castle Ziyaretçilerinin Eşleriyle Ve Çocuklarıyla Huzurlu Bir Tatil Yapabilmeleri İçin Tüm Düzenin Sağlanması Konusunda Çok Hassas. Bu Sebeple “damsız Girilmez” Diye Tabir Edilen Uygulamayı Devreye Sokan Tesis Güvenlikle İlgili Tüm Önlemleri Eksiksiz Uygulamaya Çalışıyor.

Rezervasyon Ve İletişim

gümüldür Aquapark Yalı Castle’a Kendi Aracınızla Gidebildiğiniz Gibi; İzmir’in Her Yerinden Kalkan Servislerle De Gidebiliyorsunuz. Gümüldür Aquapark Yalı Castle Servis Bağlantısından Servisler Hakkında Ayrıntılı Bilgiye Ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı Fiyat Bilgisine Ulaşmak Ve Online Bilet Alıp Rezervasyon Yaptırmak İsterseniz Gümüldür Aquapark Yalı Castle Bağlantısına Tıklayarak Tesisin Resmi Web Sitesine Ulaşabilirsiniz.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Müşteri Hizmetleri Telefonları:

0 232 439 0 333

0 232 341 55 99

0 532 246 49 56

0 532 666 98 45

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz