Ada Masalı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ada Masalı oyuncu kadrosu


STAR TV'nin sevilen dizisi Ada Masalı'nın oyuncu kadrosu merak ediliyor. Island Tale serisi bir aşk hikayesine odaklanacak. Yaz dizisi olarak bilinen Ada Masalı aşk ve dram türündedir. Ada Masalı dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Ama Island Tale oyuncuları kimler? Island Tale'de kim hangi karakteri oynuyor? sorularına cevaplar!
Ada Masalı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Ada Masalı oyuncu kadrosu

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin yaptığı, Türk yapımı aşk ve drama türündeki televizyon dizisi. Peki ama Ada Masalı dizisinın oyuncuları kim?

Ada Masalı  Oyuncu Kadrosu

Ada Masalı dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Ada Masalı  oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Ada Masalı Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda başrol olarak Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan yer alıyor. Ada Masalı oyuncuları arasında İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi önemli isimler de bulunuyor.

Ada Masalı Haziran kimdir?

Haziran şehirli, başarılı iş insanı olarak izleyici karşısına çıkıyor. Haziran karakterini Ayça Ayşin Turan canlandırıyor. 

Ada Masalı Poyraz kimdir?

Poyraz ise adanın yakışıklı ve yardımsever genci olarak biliniyor. Poyraz karakterini Alp Navruz canlandırıyor. 

Ada Masalı karakterleri ve oyuncuları

Ayça Ayşin Turan (Haziran), Alp Navruz (Poyraz), İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Nehir), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak)

TAKİP ET   Google News Abone Ol

Etiketler:


Bir Yorum Yaz